Hakkımızda

Emojilerin renkli ve eğlenceli dünyasına hoşgeldiniz! Emojilerin Anlamı olarak sosyal medya alanlarında, duygu ve düşünceleri samimiyetle dile getirmeyi sağlayan emoji anlamları ile ilgili ayrıntılı bilgi sunmayı hedefliyoruz. Her bir ifadenin ihtiyaç duyulan kullanım alanına işaret ettiğine inanıyoruz. Sosyal mecralarda uzaktan iletişimin kopukluğunun önüne geçmek için rengarenk ve neşeli emojiler kullanılmasını faydalı buluyoruz.

Her bir ifadenin bilinçli şekilde kullanımı ve karşıya doğru bir anlam sağlaması için emojileri tek tek inceleyerek sizlere sunuyoruz. Çok sevilen surat emojilerinden rengarenk kalp ifadelerine varana kadar her bir işareti detaylıca değerlendiriyoruz.

Misyonumuz

Birbirinden neşeli ve çeşitli ifadeleri doğru anlamlarıyla iletişimde etkin kılmayı amaçlıyoruz. Bu sayede yüz yüze olmayan iletişimlerde dahi duygu ve düşüncelerin doğrudan ifade edilebilmesini misyon edindik.

Yaşamımızda doğru bir iletişimin ne kadar faydalı olduğunun bilincindeyiz. Monotonluktan uzak ve birbirimizi anlayabildiğimiz başarılı bir irtibat kurmak istiyoruz. Emojilerin gerçek anlamlarıyla kullanımı ve anlaşılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Emoji anlamları ile ilgili çalışmalarımızı yürütürken sıkıcı ve basmakalıp terimlerin yerine etkili ve renkli ifade kullanımları sunmayı amaçlıyoruz. Dünya üzerinde günde 6 milyardan fazla gönderim kapasitesine sahip olan emojilerin düşündüğünüzden daha önemli bir yere sahip olduğu kanısındayız. Birbirimizi daha iyi anlayabilmek ve günlük rutinlerimize eğlenceli ifadeleri eklemek; emojiler ile mümkün.

Vizyonumuz

Anlaşılma zorluğunun önüne geçmek ve düşüncelerimizi duru bir netlik ile ifade edebilmek için emojilerin neşeli dünyasına yolculuk yapmanızı öneriyoruz. Vizyonumuz, emojilerin tamamının doğru anlamlarla kullanılması ve iletişimde kafa karışıklığının önüne geçilmesidir.

Emojiler yazı dilinde kullanılan ifadelerdir. Yazıda emojilere ihtiyaç duyulmasının temel sebebi; konuşma dilinde olduğu gibi vurgu ve tonlama olmaması ve duygularımızı dolaylı yansıtmasıdır. Bu nedenle bir duygu ve düşünceyi yazıda ifade etmek yüz yüze konuşmaktan daha zor olabilir.

Uzak mesafelerde dahi olumlu ve etkili bir iletişim oluşturabilmek için bir ihtiyaç olarak ortaya çıkan emojiler; öneminin yanında bir o kadar eğlenceli. Dünya üzerinde ortak emoji anlamları oluşmaya başladığını söylemek mümkün. Her iletişim çeşidinde olduğu gibi ifadelerin dilinin de karşılıklı anlaşıldığı zaman anlamlı olduğunu inanıyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı